Крайните победители за сезон 2015-2016 са:

потребителско име: Стоян_Стоянов - 280 точки;

2ро място:

потребителско име: gw_ico - 265 точки;

3то място:

потребителско име: Varela89 - 260 точки;

За да получат своите награди, победителите е необходимо да ни изпратят следната информация най-късно до 15.07.2016 г на info@fan-manager.com:

- реда на предпочитание на наградите (първият в класирането има първи избор и т.н)

- имейл адрес, с който сте регистриран

- отборът на който сте фен-мениджър

- адрес за доставка на наградата и мобилен телефон за връзка.

• Ясен е фен-мениджъра с най-много точки за месец април
     Май 11, 2016

Ето и победителят във фен-мениджър играта на НБЛ Виваком и БК Черно Море за месец април, който печели автобиография на Майкъл Джордан.

Това е фен-мениджъра с потребителско име: "Varela89", който през месец април успя да спечели 135 точки.

Молим победителя да ни пише на info@fan-manager.com, за да уточним подробностите по получаването на наградата.

• Черно море Порт Варна се класира на пето място в редовния сезон след победа над Черноморец
     Април 21, 2016

Черно море Порт Варна завърши редовния сезон на пето място с 13 победи и 14 загуби, а Черноморец си остават последни в класирането. "Моряците" победиха бургазлии със 17 точки разлика и завоюваха петата позиция като за това...

• Черно Море Порт Варна загуби от отбора на Балкан
     Април 2, 2016

• Черно Море Порт Варна загуби от Академик Бултекс 99
     Март 20, 2016

Академик Бултекс 99 успя да спечели първа победа като гост при визитата си на Черно море Порт Варна в мач от 22-рия кръг на НБЛ Виваком...

• Черно Море Порт Варна загуби драматично от Левски 2014
     Март 13, 2016
  • Черно Море Порт Варна загуби от домакина Балкан и отпадна от турнира за Купата на България
     Фев. 19, 2016

Домакинът на тазгодишния турнир за Купа България Балкан победи Черно море Порт Варна, който триумфира в него миналата година, със 105:80 и го отстрани в четвъртфиналната фаза.

Прочетете повече тук:

• Черно Море Порт Варна ще играе срещу Балкан за Купата на България
     Фев. 16, 2016

Жребият за четвъртфиналите на турнира за Купата на България отреди на Черно Море Порт Варна да играе срещу отбора на Балкан.